Zespół ds. Szczepień Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie

Zespół ds. Szczepień Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie

3 października, 2018 0 przez Łukasz Durajski

Kochani bardzo się cieszę, bo jak wiecie od niedawna zostałem wybrany przewodniczącym Zespołu ds szczepień Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. To Dla mnie ogromny powód do dumy i jeszcze większy bodziec do działania.

 

Jaki jest cel takiego zespołu?

Powstał on z inicjatywy młodych lekarzy, którzy chcą rozmawiać o tak ważnym aspekcie profilaktyki jakim są szczepienia. W ostatnich latach pojawiła się fobia szczepionkowa. Narosło wiele mitów. Chcemy o tym rozmawiać, pokazywać rzetelną wiedzę medyczną. Przekazywać informacje sprawdzone, a nie głupoty przekazywane przez różne osoby.

 

Lekarze czy pacjenci?

Swoje działania kierujemy zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy, chcemy, aby prowadzić dyskusję merytoryczną. Chcemy pokazywać, dlaczego ważne są szczepienia. Ile dobrego dokonało się w naszej historii, odkąd szczepienia powstały.

 

O czym?

Chcemy zbierać informacje i propozycje zarówno że środowiska lekarskiego, jak i pacjentów o czym chcieliby, abyśmy rozmawiali. Tematy i zakres działania będzie przez nas uwzględniany w zależności od potrzeb społecznych.

 

Zapraszamy

www.izba-lekarska.pl

 

 

 

Stanowisko Izby Lekarskiej w Warszawie