Antyszczepionkowcy sfinansowali badania – ZNAMY PRAWDĘ!!!

Antyszczepionkowcy sfinansowali badania – ZNAMY PRAWDĘ!!!

5 października, 2018 2 przez admin

Od wielu lat swoim torem toczy się batalia o szczepienie i nie szczepienie dzieci. Kto ma racje, kto jest bardziej skorumpowany, kto kogo oszukuje, a i jeszcze kto ukrywa prawdę?

Pytań jest dużo, badań naukowych jeszcze więcej, w sumie to i pseudonaukowych też coraz więcej.

Środowiska antyszczepionkowe postanowiły przeprowadzić rzetelne badania naukowe, powołując ekspertów niezależnych, nieskorumpowanych i dobieranych według ich kryteriów, jakie by one nie były. Zadanie było bardzo proste i z przesłaniem. Celem było udowodnienie zależności szczepień w stosunku do niepożądanych odczynów poszczepiennych, a dokładniej szczepionki z rtęcią a autyzm.

Wyniki tych badań opublikowano na łamach Proceeding of the National Academy of Science of the United States of America (PNAS) w październiku 2015 roku. A czy ktoś z Was słyszał o wynikach tych badań? Czy zostały one gdzieś ogłoszone?

Niezależni eksperci, badania sfinansowane przez antyszczepionkowe ruchy, niezależne od koncernów farmaceutycznych pokazały wreszcie prawdę na temat szczepień, rtęci i autyzmu:


W eksperymencie u szczepionych zwierząt nie zaobserwowano: zmian zachowania, zmian neuropatologicznych w móżdżku, hipokampie oraz ciele migdałowatym. To badanie ZAPRZECZA hipotezie, że szczepionki z tiomersalem i/lub szczepionki MMR [odra, świnka, różyczka] odgrywają rolę w powstawaniu autyzmu.


 

Bardzo ciesze się, że udało się udowodnić prawdę, która wszyscy znamy od dawna.

Zapraszam wszystkich do lektury powyższej publikacji: http://www.pnas.org/content/112/40/12498.full#sec-1

 

Bardzo ciekawi mnie tylko czemu ta informacja nie została również opublikowana na stronie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach – STOP NOP, a jego prezes i wiceprezes nie zabierają głosu w tej sprawie.

 

 

fot.: pixabay.com